Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
VrijwilligersTilburg

Geheugenkoor zoekt ondersteuning

Voor het Geheugenkoor De Vergeet Me Nietjes zijn we op zoek naar een betrokken vrijwilliger die ons elke dinsdagmiddag kan ondersteunen bij onze activiteit. Het koor biedt een plek voor mensen met geheugenproblemen om samen te zingen en zich verbonden te voelen, en we kunnen wel wat extra handen gebruiken om alles soepel te laten verlopen. Het vindt plaats in locatie Joannes Zwijsen aan de Burgermeester Brockxlaan (Spoorzone) Als vrijwilliger help je aan het begin van de middag met het verplaatsen van de tafels en stoelen, zodat iedereen voldoende ruimte heeft om samen te komen. Vervolgens zorg je voor de praktische zaken, zoals het klaarzetten van de kopjes, glazen en de benodigde drankjes – koffie, thee of water – en inschenken zodat iedereen zich welkom voelt. Na afloop help je mee met het opruimen van het serviesgoed en het terugzetten van het meubilair, zodat we alles weer netjes kunnen achterlaten. Wat het extra bijzonder maakt, is dat je van 14:00 tot 15:00 uur samen met de andere deelnemers mee kan zingen met het koor We zoeken iemand die zelfstandig kan werken, maar maak je geen zorgen, er is altijd een begeleider aanwezig om te helpen waar nodig. Het gaat om een vast moment in de week: elke dinsdag van 13:15 tot 15:15 uur. Ben jij de enthousiaste vrijwilliger die graag een bijdrage wil leveren aan een bijzondere groep mensen en tegelijkertijd een fijne tijd wil hebben? Dan horen we graag van je! We kijken uit naar jouw hulp en betrokkenheid.

Lees meer
structureel

Spoorzone Noord

Activiteitenbegeleiding
Creativiteit & muziek

Beschrijving

Voor het Geheugenkoor De Vergeet Me Nietjes zijn we op zoek naar een betrokken vrijwilliger die ons elke dinsdagmiddag kan ondersteunen bij onze activiteit. Het koor biedt een plek voor mensen met geheugenproblemen om samen te zingen en zich verbonden te voelen, en we kunnen wel wat extra handen gebruiken om alles soepel te laten verlopen. Het vindt plaats in locatie Joannes Zwijsen aan de Burgermeester Brockxlaan (Spoorzone)

Als vrijwilliger help je aan het begin van de middag met het verplaatsen van de tafels en stoelen, zodat iedereen voldoende ruimte heeft om samen te komen. Vervolgens zorg je voor de praktische zaken, zoals het klaarzetten van de kopjes, glazen en de benodigde drankjes – koffie, thee of water – en inschenken zodat iedereen zich welkom voelt. Na afloop help je mee met het opruimen van het serviesgoed en het terugzetten van het meubilair, zodat we alles weer netjes kunnen achterlaten.

Wat het extra bijzonder maakt, is dat je van 14:00 tot 15:00 uur samen met de andere deelnemers mee kan zingen met het koor

We zoeken iemand die zelfstandig kan werken, maar maak je geen zorgen, er is altijd een begeleider aanwezig om te helpen waar nodig. Het gaat om een vast moment in de week: elke dinsdag van 13:15 tot 15:15 uur.

Ben jij de enthousiaste vrijwilliger die graag een bijdrage wil leveren aan een bijzondere groep mensen en tegelijkertijd een fijne tijd wil hebben? Dan horen we graag van je!
We kijken uit naar jouw hulp en betrokkenheid.

Praktische informatie

Tijd

Wekelijks 3 tot 3 uur

dinsdag

Locatie

Spoorzone Noord

Impact

Voor wie

Volwassenen

Impactgebied
Sociaal & welzijn
Zorg
Categorie
Activiteitenbegeleiding
Creativiteit & muziek
Elly
65% profielsterkte

Over Elly

  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Elly is ingeschreven op VrijwilligersTilburg sinds 12-09-2021
  • Meerdere positieve matches gemaakt