Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
VrijwilligersTilburg

Word jij onze social media held?

Stichting Perspectief organiseert uitjes voor jongeren en volwassenen met autisme. We hebben een Facebookpagina, een LinkedIn pagina en een mooie website. We doen superleuk werk en willen dat graag met de buitenwereld delen. Ben jij zo iemand die alles weet op het gebied van de socials? Schud jij een leuke post zo uit je mouw? Dan zijn we op zoek naar jou! Wat ga je doen? - via verschillende social media kanalen breng je ons werk onder de aandacht - je laat zien wat we gaan doen en laat achteraf zien wat we hebben gedaan - je houdt af en toe een interviewtje met een deelnemer of vrijwilliger en maakt hier een leuk verhaal van - je kunt in deze functie veel vanuit huis doen Waarom is het zo leuk om dit bij ons te doen? - je komt in een leuk team van vrijwilligers terecht - er is deskundigheidsbevordering en begeleiding vanuit de stichting - er is jaarlijks een gezellig uitstapje voor vrijwilligers en deelnemers - er is een vrijwilligersvergoeding en reiskostenvergoeding Lijkt het je leuk om dit te gaan doen en wil je meer weten? Neem dan snel contact met me op, dan vertel ik wat meer. Robbie, coördinator Stichting Perspectief

Lees meer
structureel
Kan online / via de telefoon
Marketing & communicatie
Media & design

Beschrijving

Stichting Perspectief organiseert uitjes voor jongeren en volwassenen met autisme.

We hebben een Facebookpagina, een LinkedIn pagina en een mooie website. We doen superleuk werk en willen dat graag met de buitenwereld delen.

Ben jij zo iemand die alles weet op het gebied van de socials? Schud jij een leuke post zo uit je mouw? Dan zijn we op zoek naar jou!

Wat ga je doen?
- via verschillende social media kanalen breng je ons werk onder de aandacht
- je laat zien wat we gaan doen en laat achteraf zien wat we hebben gedaan
- je houdt af en toe een interviewtje met een deelnemer of vrijwilliger en maakt hier een leuk verhaal van
- je kunt in deze functie veel vanuit huis doen

Waarom is het zo leuk om dit bij ons te doen?
- je komt in een leuk team van vrijwilligers terecht
- er is deskundigheidsbevordering en begeleiding vanuit de stichting
- er is jaarlijks een gezellig uitstapje voor vrijwilligers en deelnemers
- er is een vrijwilligersvergoeding en reiskostenvergoeding

Lijkt het je leuk om dit te gaan doen en wil je meer weten? Neem dan snel contact met me op, dan vertel ik wat meer.
Robbie, coördinator Stichting Perspectief

Praktische informatie

Tijd

Maandelijks 2 tot 4 uur

Locatie
Kan online / via de telefoon
Bijzonderheden

Geschikt voor jongeren

Rolstoeltoegankelijk

Impact

Impactgebied
Sociaal & welzijn
Categorie
Marketing & communicatie
Media & design
Robbie
100% profielsterkte

Over Robbie

Ik ben de coördinator van Stichting Perspectief, dat houdt in dat ik alle intakegesprekken doe met nieuwe deelnemers en nieuwe vrijwilligers. Ik vind daarna de passende groep voor beiden en houd contact. Bij problemen of vragen kunnen zowel deelnemers als vrijwilligers contact met mij opnemen. Verder verzorg ik 2 x per jaar een vrijwilligersavond met een stukje scholing daarin en 1 x per jaar organiseer ik een gezamenlijke dag!

  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Robbie is ingeschreven op VrijwilligersTilburg sinds 11-01-2024
  • Meerdere positieve matches gemaakt